KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17024092
nr 1702 4092
Mark Rickerson, Signerad, olja på sammet, yttermått inklusive ram: 36x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:41:11
100 kr
150 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)